Storm Server
Burze myśli, sztormy emocji, kolory życia…

KobietaMag.pl, czyli aktywność jest kobietą!

Czy warto stawiać w życiu na aktywność? Pytanie wydaje się retoryczne – a jednak nadal jest zadawane. Jak to więc jest z aktywnym podejściem do życia? Może jest ono jedynie deklarowane, a na co dzień zbyt często kończy się na bierności. Czasem nieoceniona może się okazać skuteczna motywacja. Jeśli brakuje Ci natchnienia do tego, by zacząć coś zmieniać na lepsze – wejdź na KobietaMag.pl!

kobietamag.pl

Internetowy magazyn dla kobiet i o kobietach

Wydawnictw adresowanych do kobiet nie brakuje – zarówno tych tradycyjnych, jak i wirtualnych. Czy KobietaMag.pl potrafi czymś zaskoczyć? Zdecydowanie! Czym? Jeśli po raz kolejny użyjemy słowa „aktywność”, na pewno nie będzie to nieuzasadnione.

To serwis z „typowymi” tematami znanymi z prasy kobiecej, ciekawym tekstom i poradnikom towarzyszy atrakcyjna szata graficzna, ale to zdecydowanie nie wszystko.

KobietaMag.pl aktywizuje swoje czytelniczki i nagradza za taką postawę jak najbardziej realnie.

Sprawdźmy kategorię Aukcje. Aby wziąć w nich udział i stać się posiadaczką nagród (płyt, książek, ubrań, biżuterii czy kosmetyków) wystarczy posiadać odpowiednią walutę – czyli portalowe punkty, które każda internautka otrzymuje za każdą aktywność, nawet za codzienne czytanie artykułów.

magazyn kobiecy

Na kolejne punkty można liczyć, jeśli zamieścimy komentarze i opinie dotyczące materiałów ukazujących się na KobietaMag.pl.

Aukcje to nie jedyna inicjatywa portalu. KobietaMag.pl zaprasza również do Klubu Urody.

Klub Urody KobietaMag.pl

Świat kosmetyków to domena niemal każdej kobiety. Rynek rozpieszcza swoje klientki – na brak wszelkiego rodzaju produktów nie można narzekać. Czasem można się wręcz pogubić.

Jeśli często masz problem z wyborem odpowiedniego kosmetyku – wstąp do Klubu Urody Kobieta.Mag.pl albo zapoznaj się z opiniami testerek, które w najlepszy możliwy sposób, bo dzięki przeprowadzonym próbom, opiniują różne produkty.

W katalogu znajdziemy kosmetyki z różnych kategorii: makijaż, pielęgnacja ciała, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja włosów, pielęgnacja paznokci i lakiery, pielęgnacja stóp i pozostałe.

Testowane są kosmetyki luksusowe i „na każdą kieszeń”. Kto może zostać testerką? Każda internautka, która wykaże się aktywnością (np. zamieszczając interesujące komentarze w portalu). Zakwalifikowana do udziału w programie czytelniczka otrzyma kosmetyk do bezpłatnego wypróbowania. W ciągu dwóch tygodni będzie musiała zamieścić swoją opinię – przydatną dla innych użytkowniczek. Przyznawane są za to dodatkowe, extra punkty. W ten prosty sposób można trafić do grona Zaufanych Testerek w Klubie Urody KobietaMag.pl.

Świat w stylu KobietaMag

Lifestyle? W kategoriach: Wywiady, Wydarzenia, Sport, Gadżety i Wnętrza oraz Konkursy na pewno znajdziemy podpowiedzi jak żyć stylowo i niebanalnie.

Z KobietaMag.pl zaplanujesz urlop, który na pewno będzie udany, nie ominą Cię najświeższe informacje ze świata kultury – będziesz na bieżąco z premierami filmowymi, teatralnymi, fonograficznymi i wydawniczymi – bo kobiece „tu i teraz” to również świat kultury!

W serwisie nie zabraknie również szczegółowej kategorii Świat Kobiet – a w nim inspirujące teksty i porady z zakresu wielu istotnych spraw, m.in.: finansów osobistych, kariery zawodowej, psychologii rodziny, ekologicznego stylu życia czy praw kobiet.

A skoro jesteśmy już przy tematach poradnikowych – KobietaMag.pl nie stroni również od tematów, które w mniejszym lub większym stopniu dotyczą każdej kobiety. Możesz uzyskać wiele cennych odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w działach: Uroda, Zdrowie i Dieta, Kuchnia, Miłość i Seks, Dzieci.

KobietaMag po godzinach

Po godzinach – pozwól sobie na chwilę relaksu z KobietaMag.pl! Dlatego daj się zainspirować i… urządź we własnym domu małe, prywatne SPA, podążaj śladami niezwykłych kobiet, sprawdź jaką komedią warto się uraczyć, by zapomnieć o codziennych problemach, a jeśli masz w sobie coś z twórcy – odwiedź dział DIY i zmień się w designera.

Zaraź się pozytywną energią, bez której na pewno nie uda Ci się wyłączyć telewizora! A warto, szczególnie, że wiosna na dobre już zagościła w naszej strefie klimatycznej i czeka, by wyjść jej naprzeciw.

Comments are closed.